Kreatywny zespół
Profesjonalna przychodnia

O nasPrzychodnia Weterynaryjna Viva powstała w 2012 r. Dokładamy starań, by była miejscem, w którym zwierzęta otrzymają szybką i trafną diagnozę oraz odpowiednie leczenie. Nasi lekarze są nie tylko świetnymi fachowcami różnych specjalizacji. Są też ciepli i cierpliwi, planują działania lekarskie tak, aby nie narażać właścicieli na niepotrzebne koszty i zawsze objaśniają plan leczenia. Przychodnię niedawno rozbudowaliśmy i wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z naszą wiedzą pozwala nam skutecznie pomagać cierpiącym zwierzętom.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

zobacz wirtualny spacer po naszej Przychodni

Nasz zespół


Konsultacje


wczytywanie

Zamknij

Usługi


wczytywanie

Zamknij

Wiedza


PCHŁA – powszechny krwiopijca

Świąd spowodowany ugryzieniami pcheł to najczęstsza przyczyna wizyt dermatologicznych. Pchły są owadami wszędobylskimi, bytującymi na skórze i w sierści zwierząt.

Czytaj więcej

CIAŁO OBCE W ROGÓWCE I SPOJÓWCE - uważajcie na

Wiosna zawitała do nas na dobre, a razem z nią większa radość z wychodzenia na spacery! My cieszymy się słońcem, a nasze psy buszują w trawach i zaroślach. Ważne jest, byśmy po każdym spacerze przepłukali choćby przegotowaną wodą lub solą fizjologiczną oczy naszych psów, gdyż ze spaceru można zabrać pasażera na gapę!

Czytaj więcej

ZNACZENIE DIETY W DERMATOLOGII PSÓW I KOTÓW

Problemem, który najczęściej dotyka naszych podopiecznych jest obecność świądu skóry. Bardzo ważne jest, by pamiętać, że świąd w przypadku psów i kotów objawia się nie tylko drapaniem, ale również wylizywaniem, wygryzaniem czy ocieraniem o przedmioty.

Czytaj więcej

Kontakt


PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VIVA S.C.

ul. Strachocińska 143
51-518 Wrocław
kom. +48 503 103 404
tel. 71 346 68 47

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 20.00
sb.: 9.00 – 14.00

Akceptujemy płatność kartą

Formularz kontaktowy